Aktualności

Komunikat Spółki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia

(2020-04-03)

Komunikat Spółki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych, uprzejmie informujemy, że Dział Obsługi Klienta łącznie z kasami będzie nieczynny począwszy od dnia 13.03.2020 r. do odwołania.

Płatności uprzejmie prosimy realizować poprzez dokonywanie przelewów na konto. Korespondencję prosimy przekazywać elektronicznie na adres mailowy: lub pozostawiając ją w skrzynce korespondencyjnej wystawionej w budynku Spółki przy
ul. Mickiewicza 28/30.

Zachęcamy także do kontaktu z nami pod numerami telefonów: 56/ 45 04 901, 56/ 45 04 938,56/ 45 04 929

Ponadto informujemy, iż od dnia 16.03.2020 r. do odwołania, Zakład Gospodarki Odpadami w Zakurzewie będzie przyjmował odpady wyłącznie od kontrahentów, z którymi ma podpisane umowy na zagospodarowanie odpadów.  W wyżej wskazanym terminie nie będzie czynny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych działający przy Zakładzie Gospodarki Odpadami.

Za niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy.

Pragniemy również poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków i odpadów.

  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail