Aktualności

Sprzątanie Świata 2012

(2012-09-24)

Kangur OskarW dniu 22 września 2012roku po raz kolejny zorganizowano w Grudziądzu akcję „Sprzątanie Świata”. Punkty odbioru oraz zwrotu worków na śmieci zlokalizowano praktycznie w całym mieście. Po zebraniu pełnego worka śmieci uzbieranych na terenie miasta, otrzymywano jeden los. Akcja rozpoczęła się od godziny 9.00 i trwała do godziny 12.00, ilość oddanych worków (na osobę) nie była ograniczana. Im więcej losów, tym większe szanse na wygranie atrakcyjnych nagród takich jak:  rower, aparat fotograficzny, telefon komórkowy, mini wieża oraz drukarka. Główną nagrodą był przelot samolotem.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tej akcji od godziny 13.00 do 19.00 odbył się  festyn na Błoniach Nadwiślańskich. Wśród atrakcji dla dzieci i młodzieży znalazły się konkursy i zabawy z klaunem, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, warsztaty garncarskie, rzeźbiarskie, plastyczne, a także przejazd bryczką oraz zabawy rycerskie. Odbyła się również prezentacja Grudziądzkich firm oraz artystów ludowych, a koła gospodyń wiejskich mogły zaprezentować swoje wyroby.

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia również nie zapomniały o najmłodszych.Przy stanowisku wodociągów, można było pomalować sobie twarz specjalnymi farbami, otrzymać słodycze, balony, kolorowanki oraz długopisy. W godzinach 14.00 do 16.00 nasze koleżanki i koledzy zorganizowali konkursy na segregowanie odpadów w których nagrodami były firmowe maskotki. Według najświeższych informacji w całym mieście uzbierano ok. 1200 worków ze śmieciami, które nieodpłatnie MWiO wywiozło na wysypisko w Zakurzewie.

Powiązana galeria zdjęć:

Wybierz galerię:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail