Aktualności

SEMINARIUM W LABORATORIUM MWiO.

(2015-04-24)
W dniu 22.04.2015 na terenie Laboratorium Centralnego przy udziale około 50 słuchaczy z różnych laboratoriów (branży wod-kan) odbyło się seminarium pt. ”Analityka w Laboratorium”.

Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie koło Grudziądza

(2015-03-11)
Mamy przyjemność poinformować, iż decyzją Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego przyznano dofinansowanie na Projekt pn.: „Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie koło Grudziądza”.

PRZEDŁUŻENIE OFERTY ZWIĄZANEJ Z PRZYŁĄCZENIEM NIERUCHOMOŚCI DO KANALIZACJI W REJONIE SADOWO-TUSZEWO

(2015-01-20)
W związku z wybudowaniem w Państwa rejonie sieci kanalizacji sanitarnej, chcielibyśmy poinformować Państwa o przedłużeniu terminu ważności promocyjnej oferty na usługi związane z przyłączeniem nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

Vademecum

(2015-01-19)
Po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Państwa pozycję, w której w skróconej formie zaprezentujemy działalność Grudziądzkich Wodociągów. Temat jest na tyle obszerny, że część wiadomości zamieszczonych w Vademecum to wyłącznie zasygnalizowanie podstawowych informacji i danych związanych z Wodociągami. Mamy nadzieję, że Vademecum przybliży Państwu działalność naszej firmy.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail