Aktualności

INFORMACJE O ODPADACH NA STRONIE WWW

(2013-07-26)
Informujemy, że została uruchomiona strona internetowa www.odpady.grudziadz.pl zawierająca wszystkie informacje o odpadach w naszym mieście administrowana przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Sposób wnoszenia opłat - odpady

(2013-07-11)
Wprowadzenie Nowego Systemu gospodarowania odpadami wymaga również wprowadzenia zmian dotyczących sposobu płatnosci za odbierane odpady.

Chłodząca kurtyna wodna w centrum miasta

(2013-06-25)
W związku z falą upałów podobnie jak w poprzednich latach na skwerze przy ul. Al. 23 Stycznia Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia uruchomiły kurtynę wodną. Kurtyna działa na zasadzie wyrzucania na odpowiednią wysokość przez system dysz zimnego strumienia wody, która tworząc przyjemną mgiełkę schładza i nawilża powietrze.

Umowy na odbiór odpadów komunalnych

(2013-06-25)
W dniu 20 czerwca 2013 roku Prezydent Grudziądza Robert Malinowski podpisał umowę na odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy-miasto Grudziądz z Krzysztofem Dąbrowskim Prezesem Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail