Aktualności

PRZEDŁUŻENIE OFERTY ZWIĄZANEJ Z PRZYŁĄCZENIEM NIERUCHOMOŚCI DO KANALIZACJI W REJONIE SADOWO-TUSZEWO

(2015-01-20)
W związku z wybudowaniem w Państwa rejonie sieci kanalizacji sanitarnej, chcielibyśmy poinformować Państwa o przedłużeniu terminu ważności promocyjnej oferty na usługi związane z przyłączeniem nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

Vademecum

(2015-01-19)
Po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Państwa pozycję, w której w skróconej formie zaprezentujemy działalność Grudziądzkich Wodociągów. Temat jest na tyle obszerny, że część wiadomości zamieszczonych w Vademecum to wyłącznie zasygnalizowanie podstawowych informacji i danych związanych z Wodociągami. Mamy nadzieję, że Vademecum przybliży Państwu działalność naszej firmy.

Wydawanie warunków technicznych w zakresie wód deszczowych - komunikat

(2015-01-18)
W związku z tym, że za sieć kanalizacji deszczowej na terenie Gminy Miasto Grudziądz odpawiada Zarząd Dróg Miejskich, MWiO sp. z o.o. nie wydaje warunków technicznych w zakresie podłączeń do kanalizacji deszczowej, służby MWiO nie dokonują również odbioru robót dotyczących wód deszczowych.

Kanalizacja Tuszewo-Sadowo.

(2014-11-05)
W związku z wybudowaniem w Państwa rejonie sieci kanalizacji sanitarnej, chcielibyśmy przedstawić Państwu promocyjną ofertę przyłączenia nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail