Aktualności

Umowy na odbiór odpadów komunalnych

(2013-06-25)
W dniu 20 czerwca 2013 roku Prezydent Grudziądza Robert Malinowski podpisał umowę na odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy-miasto Grudziądz z Krzysztofem Dąbrowskim Prezesem Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni.

NOWE USŁUGI W MWiO

(2013-06-04)
W związku z wprowadzeniem nowego rodzaju usług świadczonych przez MWiO obowiązujących od 01.06.2013r. poniżej podajemy wykaz minimalnych stawek netto za świadczenie usług na rzecz osób trzecich.

22 marca Światowy Dzień Wody.

(2013-04-04)
Być może nie wszyscy wiedzą stykając się z wodą na co dzień, że woda (płyn który widzimy gołym okiem), składa się z niezliczonych miliardów maleńkich cząsteczek, gdzie każda cząsteczka składa się z jednego atomu tlenu i dwóch atomów wodoru.

Dezynfekcja instalacji

(2013-03-19)
Dział Produkcji i Monitoringu Wody Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni sp. z o.o. wykonuje dezynfekcję wody w instalacjach: zewnętrznych i wewnętrznych wody zimnej, wewnętrznych wody ciepłej oraz studni głębinowych.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail