Aktualności

Ekofestyn na Błoniach Nadwiślańskich.

(2014-09-12)
20 września br. Urząd Miejski oraz Spółka Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia zapraszają mieszkańców Grudziądza na Ekofestyn, jaki odbędzie się w godzinach od 14 do 18 na Błoniach Nadwiślańskich. W programie Ekofestynu przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wodociągi na EDD.

(2014-09-11)
W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, w najbliższą sobotę tj. 13 września zapraszamy mieszkańców naszego miasta, do zwiedzania z przewodnikiem zabytkowych , niedostępnych na co dzień obiektów Grudziądzkich Wodociągów oraz nowoczesnej Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Hallera.

Na Błoniach Nadwiślańskich największe przeboje grupy Genesis.

(2014-09-11)
W dniu 13 września 2014 roku o godzinie 20.00 (Błonia Nadwiślańskie) zapraszamy na koncert wokalisty grupy Genesis Ray’a Wilsona. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje grupy Genesis m. in. “I can’t Dance”, “Jesus he knows me”, “Calling All Stations”, “Mama”, “Congo” czy “Carpet Crawlers”.

Koncerty na skwerze przy Wodociągach

(2014-08-06)
Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. zapraszają mieszkańców Grudziądza do odpoczynku na skwerze przed biurowcem należącym do Spółki przy ul. Mickiewicza. W miesiącu sierpniu atrakcją tego miejsca będzie nie tylko tryskająca wodą rzeźba kobiety z chłopcem, lecz również muzyka w wykonaniu uczniów i absolwentów grudziądzkiej Szkoły muzycznej oraz prezentacje prac uczniów naszego Liceum Plastycznego.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail