Aktualności

Film -„Modernizacja i rozbudowa infrastruktury wodociągowej w Grudziądzu”.

(2012-09-19)
W dniu 2012-09-14 Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w programie „Skaner Grudziądza” wyemitowała dokument, który w całości został poświęcony zakończeniu realizacji projektu „Modernizacja i rozbudowa infrastruktury wodociągowej w Grudziądzu”.

Spartakiada 2012

(2012-09-12)
W dniach 31 sierpnia – 2 września 2012 roku w Katowicach odbyła się XXII Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego. Patronat honorowy sprawował Zarząd Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie.

SEGREGUJ ODPADY - TO SIĘ OPŁACA.

(2012-09-10)
Zachęcamy wszystkich mieszkańców Grudziądza oraz Gminy Grudziądz do segregowania odpadów. Decydując się na segregację, dajemy możliwość na usprawnienie pracy na składowisku w Zakurzewie. Odpady posegregowane trafiają szybciej do recyklingu, dzięki któremu w znacznym stopniu możemy ograniczyć zmniejszenie odpadów na składowisku.

Witamy na nowej stronie

(2012-08-21)
Witamy na nowej stronie internetowej Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni w Grudziądzu, w nowej szacie graficznej, z nowymi funkcjonalnościami i łatwiejszym dostępem do informacji.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail