Aktualności

BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA

(2022-07-21)
Szanowni Klienci, Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od Centrum Badawczo Rozwojowego pierwszy raport z badania satysfakcji klientów korzystających z naszych usług. Na podstawie przeprowadzonego badania większość klientów, która wzięła udział w badaniu, pozytywnie oceniła jakość obsługi klienta przez naszą Spółkę i poleciłaby świadczone przez nas usługi. .

Awaria naszego obecnego dostawcy usług telekomunikacyjnych

(2022-07-14)
Wystąpiła duża awaria sieci T-mobile, naszego obecnego dostawcy usług telekomunikacyjnych. Występują w związku z tym problemy z łącznością telefoniczną.

PILNE!!! KOMUNIKAT SANEPIDU W SPRAWIE PRZYDATNOŚCI WODY W GRUDZIĄDZU DO SPOŻYCIA

(2022-07-09)
Po analizie sprawozdania z badania wody pobranej w dniu 7 lipca br. z punktu zgodności zlokalizowanego w Jednostce Straży Pożarnej przy ul. Strażackiej SANEPID wydał komunikat o PRZYDATNOŚCI DOSTARCZANEJ PRZEZ MWiO WODY DO SPOŻYCIA. Woda ODPOWIADA WYMAGANIOM mikrobiologicznym określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

Komunikat w sprawie badania jakości wody.

(2022-05-25)
Niniejszym informujemy, iż służby SANEPIDU w badaniu jakości wody w tzw. punkcie zgodności, zlokalizowanym na terenie Jednostki Straży Pożarnej przy ul. Strażackiej, stwierdziły obecność bakterii grupy coli w ilości 3 jtk/100 ml. Norma mówi o liczbie 0jtk/100 ml.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail