Zarejestruj w systemie iBOK i zamów e-Fakturę

Poniższy formularz służy do przesłania do Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni sp. z o.o. danych niezbędnych do założenia  konta w systemie iBOK oraz zamówienia usługi e-Faktura. Zachęcamy do skorzystania z obu rozwiązań. Po wstępnej weryfikacji podanych danych przez naszych pracowników skontakujemy się z Państwem w celu potwierdzenie rejestracji.
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Login, za pomocą którego będziecie Państwo logować się do iBOK, 6-12 znaków małe i wielkie litery oraz cyfry, bez znaków specjalnych. Login jest stały, nie można go zmienić.
Regulamin Internetowego Biura Obsługi klienta
Oświadczenie e-Faktury

* - Pola obowiązkowe ** - Wypełniamy jedynie w przypadku rejestracji do iBOK *** - Wypełniamy jedynie w przypadku zamówienia e-Faktury
 

Dane osobowe, zawarte w formularzach, przetwarzamy tylko dla celów związanych z realizacją dokonanego zgłoszenia. Dane są chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. z 1997r.). Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail