IBOK

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

zaloguj się załóż konto

E-faktura

System faktur elektronicznych

Chcę przystąpić do E-faktur załóż konto

Sprzedaż Internetowa


Miło nam poinformować Państwa o nowo powstałej witrynie internetowej (sklep) na której mogą Państwo zakupić organiczny środek poprawiający właściwości gleby. Do tej pory zakupu można było dokonać tylko w wybranych punktach sprzedaży, od teraz można dokonać zakupu bez wychodzenia z domu.

sklep

Aktualności zobacz wiecej ›

Kalendarze na 2019 rok

Z okazji zbliżającego się w 2019 roku jubileuszu 120 - lecia Wodociągów Grudziądzkich, w dniu 17 grudnia 2018 roku rozdaliśmy odbiorcom naszych usług kalendarze na 2019 rok , w nakładzie ponad 200 szt .

2018-12-18zobacz więcej ›

Praca w okresie przedświątecznym

W dniu 14.12.2018 (piątek) działy administracyjne oraz laboratorium będą czynne do godz. 13.30 Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż dzień 24.12.2018 r. (wigilia) jest dniem wolnym od pracy. W zamian za ten dzień jesteśmy do Państwa dyspozycji w sobotę 15.12.2018

2018-12-10zobacz więcej ›

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY JAKOŚCI WODY

W związku z podjęciem w dniu 12.12.2018 r. informacji zamieszczonej na stronie internetowej Urzędu Gminy Grudziądz pod adresem http://grudziadz.ug.gov.pl/artykul/43/2379/informacja-dla-mieszkancow-malego-rudnika-dot-wody-do-spozycia , dotyczącej warunkowej przydatności

2018-12-07zobacz więcej ›

Zabezpieczenie instalacji wodociągowych

Przypominamy wszystkim Klientom, iż w okresie zimowym istnieje konieczność:

2018-11-13zobacz więcej ›

Praca dla sortowacza odpadów.

Spółka poszukuje kandydata na stanowisko: sortowacz odpadów. Miejsce pracy Zakład Gospodarki Odpadami w Zakurzewie . System pracy dwuzmianowy.

2018-06-19zobacz więcej ›

INFORMACJA O NOWYCH TARYFACH

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. informuje, że od dnia 11 czerwca 2018 roku wchodzi w życie nowa taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków.

2018-06-06zobacz więcej ›

SKLEP INTERNETOWY ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI W ZAKURZEWIE

Miło nam poinformować Państwa o nowo powstałej witrynie internetowej (sklep) na której mogą Państwo zakupić organiczny środek poprawiający właściwości gleby.

2018-06-06zobacz więcej ›

OGŁOSZENIE

W związku z wejściem w życie w dniu 12.12.2017 r. Ustawy z dnia 27 października 2017 r. o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2017 r. poz. 2180) informujemy, że zgodnie z Art. 9.1.,

2017-12-14zobacz więcej ›

Świadczymy usługi

Laboratoryjne Uzgadnianie projektów Wykonawstwo przyłączy
wod-kan
Odbiór Przyłączy Kanalizacyjne Recykler Oczyszczalnia ścieków Odpady Komunalne

Pobieramy próbki, wykonujemy badania chemiczne, mikrobiologiczne oraz badania właściwości fizycznych wody, ścieków, gleb, osadów i odpadów. Świadczymy usługi projektowania budowlanego przyłącza wodociągowego oraz udostępniamy warunki techniczne na przyłączenie nieruchomości do sieci wodociągowej. Kompleksowe wykonanie przyłącza wodociągowego rozumiane jest przez nas jako pełne wykonanie wszystkich czynności od podpisania umowy z klientem na wykonanie przyłącza aż do podania wody do urządzeń domowych. Wykonujemy odbiory przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych po złożeniu właściwych dokumentów. Świadczymy usługi dla osób fizycznych i prawnych z zakresu eksploatacji i konserwacji sieci kanalizacyjnych ściekowych i deszczowych tj.: czyszczenie sieci, udrażnianie kanałów, próby ciśnieniowe, wbijanie igłofiltrów. Wykonujemy usługę napraw nawierzchni asfaltowych metodą recyklingu. Zastosowana przez nas technologia pozwala na szybkie i sprawne remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych bez konieczności wyłączania dróg z ruchu. Świadczymy usługi w zakresie przyjmowania do stacji zlewnej dowożonych ścieków oraz przekazywania osadów ściekowych do rolniczego wykorzystania w gospodarstwach. Świadczymy usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Oferujemy różnego rodzaju oraz różnej wielkości pojemniki, aby dostosować się do potrzeb wszystkich naszych klientów.

czytaj więcej

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail