IBOK

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

zaloguj się załóż konto

E-faktura

System faktur elektronicznych

Chcę przystąpić do E-faktur załóż konto

Sprzedaż Internetowa


Miło nam poinformować Państwa o nowo powstałej witrynie internetowej (sklep) na której mogą Państwo zakupić organiczny środek poprawiający właściwości gleby. Do tej pory zakupu można było dokonać tylko w wybranych punktach sprzedaży, od teraz można dokonać zakupu bez wychodzenia z domu.

sklep

Aktualności zobacz wiecej ›

Zmiana dni otwarcia kasy.

Drodzy Klienci, Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, począwszy od kwietnia br. kasa zlokalizowana w naszym Biurze Obsługi Klienta przy ul Curie – Skłodowskiej 10, będzie otwarta 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i piątki. Serdecznie zapraszamy

2024-03-15zobacz więcej ›

Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia.

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. w Grudziądzu posiada nieruchomości na sprzedaż jak i do wynajęcia.

2024-02-05zobacz więcej ›

Praca:

Spółka obecnie poszukuje kandydatów na poszczególne stanowiska:referenta ds. zamówień publicznych, monter konserwator sieci wodociągowej.

2023-11-15zobacz więcej ›

Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość będąca własnością Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni sp. z o.o. w Grudziądzu

Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość przy ul. Macieja Rataja w Grudziądzu będąca własnością Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni sp. z o.o. w Grudziądzu.

2023-11-14zobacz więcej ›

Wynajem pomieszczeń usługowych w lokalu przy ul. Polskich Skrzydeł 10 POW. 20,40 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu położonego na parterze w obiekcie spółki przy ul. Polskich Skrzydeł 10 oś. Lotnisko w Grudziądzu.

2023-11-14zobacz więcej ›

Zmiana cen za wodę i ścieki.

Przypominamy, że zgodnie z taryfą zatwierdzoną Decyzją GD.RZT.70.294.144.2021/D.JM z dnia 08.09.2021 r. przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Gdańsku, od dnia 29.09.2023 r. nastąpi zmiana cen...

2023-11-03zobacz więcej ›

UWAGA! Zmiana numeru rachunku bankowego

Informujemy, że zmianie ulega nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby zgodnie z informacjami na fakturach dokonywać płatności na nowy numer konta w banku Santander.

2023-11-01zobacz więcej ›

Awaria sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Focha i Aleja 23 Stycznia.

Informujemy, że doszło do awarii sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Focha i Aleja 23 Stycznia.

2023-03-20zobacz więcej ›

Świadczymy usługi

Laboratoryjne Uzgadnianie projektów Wykonawstwo przyłączy
wod-kan
Odbiór Przyłączy Kanalizacyjne Recykler Oczyszczalnia ścieków Odpady Komunalne

Pobieramy próbki, wykonujemy badania chemiczne, mikrobiologiczne oraz badania właściwości fizycznych wody, ścieków, gleb, osadów i odpadów. Świadczymy usługi projektowania budowlanego przyłącza wodociągowego oraz udostępniamy warunki techniczne na przyłączenie nieruchomości do sieci wodociągowej. Kompleksowe wykonanie przyłącza wodociągowego rozumiane jest przez nas jako pełne wykonanie wszystkich czynności od podpisania umowy z klientem na wykonanie przyłącza aż do podania wody do urządzeń domowych. Wykonujemy odbiory przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych po złożeniu właściwych dokumentów. Świadczymy usługi dla osób fizycznych i prawnych z zakresu eksploatacji i konserwacji sieci kanalizacyjnych ściekowych i deszczowych tj.: czyszczenie sieci, udrażnianie kanałów, próby ciśnieniowe, wbijanie igłofiltrów. Wykonujemy usługę napraw nawierzchni asfaltowych metodą recyklingu. Zastosowana przez nas technologia pozwala na szybkie i sprawne remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych bez konieczności wyłączania dróg z ruchu. Świadczymy usługi w zakresie przyjmowania do stacji zlewnej dowożonych ścieków oraz przekazywania osadów ściekowych do rolniczego wykorzystania w gospodarstwach. Świadczymy usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Oferujemy różnego rodzaju oraz różnej wielkości pojemniki, aby dostosować się do potrzeb wszystkich naszych klientów.

czytaj więcej
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail