IBOK

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

zaloguj się załóż konto

E-faktura

System faktur elektronicznych

Chcę przystąpić do E-faktur załóż konto

Ciekawostki

Czy wiesz że ...

Tylko połowa wody pitnej spożywanej w naszym kraju pochodzi z wód powierzchniowych (jezior i rzek), a druga połowa z wód gruntowych (studni), natomiast z ujęć głębinowych pochodzi tylko minimalny procent. Wodociągi w Grudziądzu pobierają dla swoich odbiorców wodę ze studni zlokalizowanych na terenie Lasu Rudnickiego.

pozostałe

Aktualności zobacz wiecej ›

INFORMACJA O WYBORZE BIEGŁEGO REWIDENTA, KTÓRY PRZEPROWADZI BADANIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO SPÓŁKI ZA ROK 2014

Rada Nadzorcza Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni sp. z o.o. informuje, iż w dniu 8 października 2014 r. dokonała wyboru biegłego rewidenta, który przeprowadzi badanie sprawozdania finansowego Spółki za 2014 rok.

2014-10-10zobacz więcej ›

Kanalizacja Tuszewo-Sadowo.

W związku z wybudowaniem w Państwa rejonie sieci kanalizacji sanitarnej, chcielibyśmy przedstawić Państwu promocyjną ofertę przyłączenia nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

2014-09-12zobacz więcej ›

Ekofestyn na Błoniach Nadwiślańskich.

20 września br. Urząd Miejski oraz Spółka Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia zapraszają mieszkańców Grudziądza na Ekofestyn, jaki odbędzie się w godzinach od 14 do 18 na Błoniach Nadwiślańskich. W programie Ekofestynu przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci,

2014-09-12zobacz więcej ›

Wodociągi na EDD.

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, w najbliższą sobotę tj. 13 września zapraszamy mieszkańców naszego miasta, do zwiedzania z przewodnikiem zabytkowych , niedostępnych na co dzień obiektów Grudziądzkich Wodociągów oraz nowoczesnej Stacji Uzdatniania Wody przy ul.

2014-09-11zobacz więcej ›

Na Błoniach Nadwiślańskich największe przeboje grupy Genesis.

W dniu 13 września 2014 roku o godzinie 20.00 (Błonia Nadwiślańskie) zapraszamy na koncert wokalisty grupy Genesis Ray’a Wilsona. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje grupy Genesis m. in. “I can’t Dance”, “Jesus he knows me”, “Calling All

2014-09-11zobacz więcej ›

Koncerty na skwerze przy Wodociągach

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. zapraszają mieszkańców Grudziądza do odpoczynku na skwerze przed biurowcem należącym do Spółki przy ul. Mickiewicza. W miesiącu sierpniu atrakcją tego miejsca będzie nie tylko tryskająca wodą rzeźba kobiety z

2014-08-06zobacz więcej ›

Skwer przy ul. Sienkiewicza....

We wtorek tj.10.06.14 roku na terenie Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni w miejscu od strony ul.Sienkiewicza został uroczyście otwarty skwer wraz z pominikiem-fontanną.

2014-06-12zobacz więcej ›

Otwarcie Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Zakurzewie koło Grudziądza

Zarząd Spółki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia, ma zaszczyt zaprosić mieszkańców Grudziądza na uroczystości związane z otwarciem Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Zakurzewie.

2014-04-23zobacz więcej ›

Świadczymy usługi

Laboratoryjne Uzgadnianie projektów Wykonawstwo przyłączy
wod-kan
Odbiór Przyłączy Kanalizacyjne Recykler Oczyszczalnia ścieków Odpady Komunalne

Pobieramy próbki, wykonujemy badania chemiczne, mikrobiologiczne oraz badania właściwości chemicznych wody, ścieków, gleb i osadów. Świadczymy usługi projektowania budowlanego przyłącza wodociągowego oraz udostępniamy warunki techniczne na przyłączenie nieruchomości do sieci wodociągowej. Kompleksowe wykonanie przyłącza wodociągowego rozumiane jest przez nas jako pełne wykonanie wszystkich czynności od podpisania umowy z klientem na wykonanie przyłącza aż do podania wody do urządzeń domowych. Wykonujemy odbiory przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych po złożeniu właściwych dokumentów. Świadczymy usługi dla osób fizycznych i prawnych z zakresu eksploatacji i konserwacji sieci kanalizacyjnych ściekowych i deszczowych tj.: czyszczenie sieci, udrażnianie kanałów, próby ciśnieniowe, wbijanie igłofiltrów. Wykonujemy usługę napraw nawierzchni asfaltowych metodą recyklingu. Zastosowana przez nas technologia pozwala na szybkie i sprawne remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych bez konieczności wyłączania dróg z ruchu. Świadczymy usługi w zakresie przyjmowania do stacji zlewnej dowożonych ścieków oraz przekazywania osadów ściekowych do rolniczego wykorzystania w gospodarstwach. Świadczymy usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Oferujemy różnego rodzaju oraz różnej wielkości pojemniki, aby dostosować się do potrzeb wszystkich naszych klientów.

czytaj więcej

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail