IBOK

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

zaloguj się załóż konto

E-faktura

System faktur elektronicznych

Chcę przystąpić do E-faktur załóż konto

Ciekawostki

Czy wiesz że ...

Tylko połowa wody pitnej spożywanej w naszym kraju pochodzi z wód powierzchniowych (jezior i rzek), a druga połowa z wód gruntowych (studni), natomiast z ujęć głębinowych pochodzi tylko minimalny procent. Wodociągi w Grudziądzu pobierają dla swoich odbiorców wodę ze studni zlokalizowanych na terenie Lasu Rudnickiego.

pozostałe

Aktualności zobacz wiecej ›

BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA

W dniach od 15-11-2015r do 31-12-2015r wprowadziliśmy na naszej stronie nową ankietę „Badanie Satysfakcji Klienta”. Zwracamy się do Państwa z prośbą o poświęcenie nam kilku minut i wypełnienie jej.

2015-11-17zobacz więcej ›

Jak rozpoznać pracownika MWiO?

Istnieją sytuacje, w których nasi pracownicy muszą wejść na Państwa posesję i wykonać niezbędne czynności związane z świadczeniem usług w zakresie dostarczania wody i odprowadzania ścieków. Przykładowe czynności i najczęściej spotykane to odczyty i wymiany

2015-10-20zobacz więcej ›

Zmiana częstotliwości odbioru odpadów komunalnych w zabudowie jednorodzinnej.

Informujemy, iż zmieniła się częstotliwość odbioru odpadów w zabudowie jednorodzinnej. Nowe harmonogramy dostarczymy do Państwa nieruchomości od października br.

2015-09-30zobacz więcej ›

Centrum Edukacji Ekologicznej

19 września oficjalnie otwarto Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie koło Grudziądza. Projekt „Budowy Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie koło Grudziądza” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego

2015-09-21zobacz więcej ›

Przetarg nieograniczony na pojazdy...

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.,86-300 Grudziądz, ul. Mickiewicza 28/30 ogłasza przetarg nieograniczony (licytację) na sprzedaż pojazdów wyszczególnionych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej

2015-05-27zobacz więcej ›

Zwiedzanie MWiO

Szanowni Państwo informujemy, że w celach edukacyjnych istnieje możliwość bezpłatnego grupowego zwiedzania przez przedszkola i szkoły Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Hallera oraz Oczyszczalni Ścieków w Nowej Wsi k/Grudziądza.

2015-05-04zobacz więcej ›

SEMINARIUM W LABORATORIUM MWiO.

W dniu 22.04.2015 na terenie Laboratorium Centralnego przy udziale około 50 słuchaczy z różnych laboratoriów (branży wod-kan) odbyło się seminarium pt. ”Analityka w Laboratorium”.

2015-04-24zobacz więcej ›

Świadczymy usługi

Laboratoryjne Uzgadnianie projektów Wykonawstwo przyłączy
wod-kan
Odbiór Przyłączy Kanalizacyjne Recykler Oczyszczalnia ścieków Odpady Komunalne

Pobieramy próbki, wykonujemy badania chemiczne, mikrobiologiczne oraz badania właściwości fizycznych wody, ścieków, gleb, osadów i odpadów. Świadczymy usługi projektowania budowlanego przyłącza wodociągowego oraz udostępniamy warunki techniczne na przyłączenie nieruchomości do sieci wodociągowej. Kompleksowe wykonanie przyłącza wodociągowego rozumiane jest przez nas jako pełne wykonanie wszystkich czynności od podpisania umowy z klientem na wykonanie przyłącza aż do podania wody do urządzeń domowych. Wykonujemy odbiory przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych po złożeniu właściwych dokumentów. Świadczymy usługi dla osób fizycznych i prawnych z zakresu eksploatacji i konserwacji sieci kanalizacyjnych ściekowych i deszczowych tj.: czyszczenie sieci, udrażnianie kanałów, próby ciśnieniowe, wbijanie igłofiltrów. Wykonujemy usługę napraw nawierzchni asfaltowych metodą recyklingu. Zastosowana przez nas technologia pozwala na szybkie i sprawne remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych bez konieczności wyłączania dróg z ruchu. Świadczymy usługi w zakresie przyjmowania do stacji zlewnej dowożonych ścieków oraz przekazywania osadów ściekowych do rolniczego wykorzystania w gospodarstwach. Świadczymy usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Oferujemy różnego rodzaju oraz różnej wielkości pojemniki, aby dostosować się do potrzeb wszystkich naszych klientów.

czytaj więcej

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail