Aktualności

Komunikat MWiO sp. z o.o. ws. interwencji straży pożarnej na Oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi

(2020-03-20)
W dniu 20 marca br. (piątek) we wczesnych godzinach wieczornych - najprawdopodobniej w wyniku zwarcia instalacji, doszło do zapalenia się więźby na dachu budynku kratowni - tj. jednego z obiektów zlokalizowanych na terenie Oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi. Straż pożarna została zawiadomiona przez obsługę oczyszczalni i niezwłocznie podjęła akcję. Interwencja została przeprowadzona przez straż pożarną szybko i sprawnie.

Komunikat Spółki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia

(2020-03-12)
W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych, uprzejmie informujemy, że Dział Obsługi Klienta łącznie z kasami będzie nieczynny począwszy od dnia 13.03.2020 r. do odwołania.

Informacja dotycząca kanalizacji deszczowej.

(2020-02-14)
W dniu 26.02.2020 r. Rada Miejska Grudziądza podjęła uchwałę w sprawie ceny za korzystanie z otwartych lub zamkniętych systemów kanalizacji deszczowej w zakresie odprowadzania wód opadowych lub roztopowych. Informacje dotyczące wód opadowych lub roztopowych znajdują się na naszej stronie w zakładce "klient/wody opadowe lub roztopowe".

Praca dla elektryka, murarza, automatyka oraz referenta ds. prawnych.

(2020-02-13)
Spółka poszukuje kandydatów na stanowiska:elektryk , murarz, automatyk oraz referent ds. prawnych.
  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail