Aktualności

ATRAKCYJNY LOKAL DO WYNAJĘCIA W CENTRUM MIASTA

(2018-07-17)

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość położona jest bardzo atrakcyjnie, w ścisłym centrum Grudziądza, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej, na skrzyżowaniu z ul. Sienkiewicza, Toruńską i al. 23 Stycznia, które są jednymi z głównych ciągów handlowych i komunikacyjnych miasta. W pobliżu nieruchomości zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe oraz postój taksówek, jest to swego rodzaju węzeł przesiadkowy. Są wyznaczone strefy parkingowe. Położenie takie znakomicie rozwiązuje  problemy komunikacyjne oraz ułatwia dogodny dostęp potencjalnym klientom. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się główna siedziba Zakładu Energetycznego, nieopodal mieści się siedziba Pomorskiej Spółki Gazowniczej oraz Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni – firm odwiedzanych przez mieszkańców miasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również budynki użyteczności publicznej – m.in. 2 zespoły szkół podstawowych  i 3 szkoły średnie, przychodnie lekarskie, urzędy administracji publicznej i samorządowej. Obiekt świetnie nadaje się na punkt obsługi klienta, biura firmy, usługi gastronomiczne, np. kawiarnię, placówkę handlową lub medyczną.

OPIS OBIEKTU

Oferowany lokal znajduje się na parterze w stosunkowo nowym biurowcu Miejskich Wodociągów — rok budowy 2010. W przeważającej części budynku zlokalizowane jest Laboratorium Akredytowane. Budynek składa się z parteru i 3 kondygnacji i włączony jest w ciąg kamienic zbudowanych wzdłuż ulicy. Łączna powierzchnia lokalu to 166,55 m2, w tym 132,5 m2 to sala główna, z możliwością dowolnej aranżacji lub podziału. Szczegółowy rozkład i metraż pomieszczeń zaprezentowany jest na załączonym rzucie, lokal jest wyposażony w kuchnię (zaplecze socjalne) z pełnym wyposażeniem, 2 kabiny WC, kabinę prysznicową, pomieszczenie gospodarcze i schowek.

Lokal jest doświetlony poprzez bardzo duże okna i przeszklone drzwi wejściowe, które mogą służyć do ekspozycji wnętrza lub do prezentacji oferty lokalu. Lokal jest wyposażony w instalację elektryczną, oświetlenie (lampy wbudowane w sufity kasetonowe podwieszane) oraz instalację teletechniczną (telefoniczną i komputerową). Zapewniona jest instalacja wodno-kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna oraz centralnego ogrzewania podłogowego. Lokal jest również wyposażony w instalację p.poż. Podłoga w sali głównej to wykładzina, natomiast w pomieszczeniach sanitarnych na ścianach i podłodze ułożone są płytki granitowe, na podłodze w kuchni płytki ceramiczne.

CENA WYNAJMU

Cena lokalu do wynajęcia to 7.500 zł + 23% podatku VAT za miesiąc. Dodatkowo wynajmujący zobowiązany jest ponosić koszty energii elektrycznej oraz ogrzewania (opłaty za wodę i ścieki wliczone są w stawkę czynszu).

Kontakt w sprawie wynajmu nieruchomości: tel. 56 4504880, 56 4504919, 56 4504920

 

 

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail