Aktualności

BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA

(2022-07-21)

Szanowni Klienci,

Miło nam poinformować, że  otrzymaliśmy od Centrum Badawczo Rozwojowego https://www.biostat.com.pl,  pierwszy raport z badania satysfakcji klientów korzystających z naszych usług. Na podstawie przeprowadzonego badania większość klientów, która wzięła udział w badaniu, pozytywnie oceniła jakość obsługi klienta przez naszą Spółkę i poleciłaby świadczone przez nas usługi. Bardzo dziękujemy za każdy oddany w ankiecie głos i zapraszamy do dalszego udziału w badaniu satysfakcji klientów. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna i pomoże nam w doskonaleniu jakości świadczonych przez nas usług.

Dziękujemy, że pomagają nam Państwo zmieniać się na lepsze.

Przypominamy, że ankietę możecie Państwo wypełnić w naszym Biurze Obsługi Klienta przy ul. Curie Skłodowskiej 10 w Grudziądzu. Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.  Dostępna jest również kasa umożliwiająca płatności gotówkowe i bezgotówkowe, czynna w poniedziałki, wtorki i piątki w godz. 8.00 - 14.30 z przerwą w godz. 11.00 - 11.30.

Lokalizacja naszego Biura Obsługi Klienta: https://www.google.com/.../data=!4m5!3m4!1s0x0...

  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail