Jak rozpoznać pracownika MWiO

Istnieją sytuacje, w których nasi pracownicy muszą wejść na Państwa posesję i wykonać niezbędne czynności związane z świadczeniem usług w zakresie dostarczania wody i odprowadzania ścieków. Przykładowe czynności i najczęściej spotykane to odczyty i wymiany wodomierzy oraz czynności związane z usuwaniem awarii. Niestety pojawiają się sygnały od Państwa o podszywaniu się osób trzecich za pracowników Wodociągów. Jak więc w przypadku wątpliwości rozpoznać czy osoba, która podaje się za pracownika Wodociągów jest nim faktycznie? Należy taką osobę wylegitymować. Każdy pracownik, który skierowany jest do prac wykonywanych na Państwa nieruchomości posiada legitymację służbową, którą ma obowiązek na Państwa życzenie pokazać. Nasze służby poruszają się również oznakowanymi pojazdami. Należy zawsze zachowywać czujność by nie dać się oszukać.

 

W razie wątpliwości możecie Państwo również przedzwonić do Wodociągów i sprawdzić czy faktycznie został skierowany pracownik do wykonania jakichkolwiek czynności.

 

W godzinach od 7.00-15.00 można dzwonić pod nr 56/45-049-38 lub:

56/45-049-29

56/45-048-86

56/45-049-05

po godzinie 15.00 na nr alarmowy 994.

  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail