Zamów e-Fakturę i zarejestruj w systemie iBOK

Poniższy formularz służy do przesłania do Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni sp. z o.o. danych niezbędnych do założenia  konta w systemie iBOK oraz zamówienia usługi e-Faktura. Zachęcamy do skorzystania z obu rozwiązań. Po wstępnej weryfikacji podanych danych przez naszych pracowników skontakujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rejestracji.
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Login, za pomocą którego będziecie Państwo logować się do iBOK, 6-12 znaków małe i wielkie litery oraz cyfry, bez znaków specjalnych. Login jest stały, nie można go zmienić.
Regulamin Internetowego Biura Obsługi klienta
Oświadczenie e-Faktury

* - Pola obowiązkowe ** - Wypełniamy jedynie w przypadku rejestracji do iBOK *** - Wypełniamy jedynie w przypadku zamówienia e-Faktury
 

Dane osobowe, zawarte w formularzach, przetwarzamy tylko do celów związanych z realizacją dokonanego zgłoszenia. Dane chronione są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Więcej na temat ochrony danych osobowych - szczegóły.

  • Deszczówka

Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze aktualności oraz ogłoszenia, dotyczące ewentualnych awarii lub przerw w dostawach wody drogą e-mailową prosimy podać poniżej swój e-mail